Oferta nr 25369196

Stanowisko: OBSŁUGA MASZYN Nazwa firmy: Anplast
Miasto: Opole Data dodania ogłoszenia: 5 lutego 2019, 12:33

Treść ogłoszenia

Zakres obowiązków

- obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych

- załadunek i rozładunek towaru

- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

- dbanie o czystość maszyn i stanowiska pracy

czego oczekujemy

- rzetelności i zaangażowania

- chęci długoterminowej współpracy

- samodzielności w działaniu

- doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane

- dodatkowy atut uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

- wynagrodzenie od 3600 zł brutto

- umowa o pracę

- praca w systemie 3 zmianowym

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CV NA ADRES

bzymek@anplast.opole.pl

zainteresowanych prosimy o zamieszczenie klauzuli :

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.