Oferta nr 26523302

Stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej z językiem niemieckim Nazwa firmy: Otto Work Force Polska Sp. z o.o.
Miasto: Opole Data dodania ogłoszenia: 8 kwietnia 2019, 14:24

Treść ogłoszenia

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej z językiem niemieckim

Kogo szukamy?

Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

- Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,

- Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,

- Zdeterminowanych do zdobywania nowej wiedzy,

- Swobodnie komunikujących się w języku niemieckim,

- Mile widziana jest znajomość języka angielskiego.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym:

- Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,

- Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,

- Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,

- Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.

Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia plus premie,

- Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego,

- Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,

- Możliwość dołączenia do zespołu składającego się z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.

Nie musisz mieć doświadczenia z zakresu rekrutacji i selekcji

- WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ SAMI.

Nie czekaj dołącz do zespołu i opanuj sztukę komunikacji z klientem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kariera@ottoworkforce.pl z dopiskiem „Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej z językiem niemieckim”

W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe